Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Equip 255548 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, OM4, 20m

14.780 Ft (11.638 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Cikkszám: KABEQU255548
Budapesti készlet: Érdeklődjön ügyfélszolgálatunkon
Beszállítói készlet: 2 db raktáron
Gyártó: Equip
Equip 255548 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, OM4, 20m

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!